HAKKIMIZDA

Convolantis’in Amacı

 

Convolantis’in amacı, biz insanların kısa yaşamımızda, hayatın yoğun akışında vakit kayıplarına neden olan her ne varsa, ürettiği ürünlerle ve sunduğu hizmetlerle bunları düzenleyip organize ederek bu vakit kayıplarından kurtulmamızı sağlamaktır. Boşa giden vakitlerimizi kazanıp, bu vakitleri sevdiklerimizle veya bizi daha mutlu edecek şeylerle geçirmek kadar bizi başka ne mutlu edebilir.

Convolantis’i Tanımlamak

 

Convolantis’i 3 kelimeyle tanımlamak gerekirse;

-Düzen 

-Sadelik

-Uyum

olarak tanımlayabiliriz.

Convolantis Ruhu

 

Hayal ettiğiniz kişi olmaya cesaret edin, Convolantis'te herkesin bireyselliğini ve düşüncesini önemsiyoruz. İnsanları gerçeği görmeye, büyük hayaller kurmaya ve yüksek hedefleri hedeflemeye zorluyoruz. İhtiyacın olan sıradan olan değil, senin gibi mükemmel olan. Biz ürün yapmıyoruz, sizin kendinizi görmek istediğiniz yerdeki görüntünüzün yansımasını yaratıyoruz.

 

 

Mükemmellik Peşinde

 

Amaç bizi harekete geçirir ve amacımız alışveriş yolculuğunuzun her bir parçasını keyifli hale getirip, alışverişlerinizden memnun kalmanızı sağlamaktır. Biz bu markayı oluştururken odağımıza insanı koyduk. Convolantis ailesi olarak isteklerinizi duygularınızı düşüncelerinizi önemsiyoruz ve bu yönde adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Üstün tasarım, özel işçilik, ilgili ve duyarlı müşteri hizmetlerimizle, mükemmellik hedeflerimizden asla vazgeçmeyiz. Bu amaçlar doğrultusunda takı kutusu veya diğer adıyla takı çantası trend organizerlerini şimdi sizlerle buluşturuyoruz.

Organizer